Pielęgnacja ciała

 

Marzeniem wszystkich, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, jest żyć w harmonii z własnym ciałem i zachować młodość nie bacząc na upływający czas. Promieniowanie, zanieczyszczenie środowiska, złe nawyki żywieniowe, stres i ciągły pośpiech to czynniki, które bezustannie zmieniają biologiczny wiek skóry, powodując utratę jędrności, elastyczności, blasku i świeżości. Aby podarować sobie zdrowie, relaks i odnowę, powstała seria zabiegów na ciało, ściśle odpowiadająca indywidualnym potrzebom każdego z nas.

ZABIEGI  PIELĘGNACYJNE NA CIAŁO

NOWOŚĆ!!! MAXIMUS TriLipo Med.
 Jedyne urządzenie na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Natychmiastowy lifting, ujędrnianie, redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

ENDERMOLOGIA – LIPOMASAŻ - jedna z najskuteczniejszych metod walki z celluitem i modelowaniem sylwetki. W 100% bezpieczna, nieinwazyjna i skuteczna metoda oddziaływująca na lokalne odtłuszczenia odporne na dietę i gimnastykę. Gwarancja poprawy kondycji skóry.

CHWILA RELAKSU - ekspresowy zabieg z peelingiem całego ciała w połączeniu z masażem na odżywczym, nawilżającym kremie. Zabieg ten przywróci skórze aksamitną gładkość, nawilżenie i odprężenie.

MAGICZNY RELAKS  - cudowny zabieg z peelingiem całego ciała w połączeniu z masażem pleców gorącymi bazaltowymi kamieniami  i  użyciu odżywczego, nawilżającego kremu.  Po zabiegu wyjdziesz z uczuciem zadowolenia i spokoju ducha, a Twoje ciało jeszcze na długo pozostanie gładkie, zrelaksowane i zmysłowo pachnące. 

CZEKOLADOWA  EUFORIA – relaksujący masaż płynną, ciepłą czekoladą, którego efektem jest gładkie, nawilżone, pachnące zmysłowo ciało. Chandra, zmęczenie? Marzysz o ucieczce do spa na końcu świata? To świetny pomysł, ale zanim znajdziesz czas, żeby to zrobić – poddaj się naszej czekoladowej terapii. To prawdziwy  rozpieszczający ciało i zmysły, zastrzyk pozytywnej energii, a jednocześnie ekspresowa rewitalizacja szczególnie suchej i szorstkiej skóry. Natłuszcza, nawilża i intensywnie odżywia. Skóra pozostanie na bardzo długo gładka i apetycznie pachnąca.

OCEAN SPOKOJU – to zabieg z peelingiem,rewitalizującą maską i relaksacyjnym masażem dla kobiet, które potrzebują zastrzyku pozytywnej energii oraz poprawy samopoczucia. Przeznaczony jest do skóry suchej, szorstkiej, wymagającej pełnej regeneracji i odżywienia.

TERAPIA  SLIM -  to bardzo aktywny i intensywnie stymulujący zabieg w kierunku redukcji cellulitu i poprawy sylwetki, z wykorzystaniem peelingu, zmikronizowanych alg, aktywnego serum i kremu wyszczuplającego. Tak jak każda kobieta, bez względu na wiek, chcesz atrakcyj­nie wyglądać i czuć się młodo. A może Twoja osłabiona ciążą lub odchudzaniem skóra potrzebuje solidnego wzmocnienia? Z myślą o takich potrzebach powstała ekskluzywna, intensyw­nie ujędrniająca i kształtująca ciało pielęgnacja, która zapewnia jednocześnie szybki efekt regeneracji i długotrwały efekt liftin­gu. Ujędrnia, wzmacnia, przywraca skórze elastyczność i sprę­żystość. Już po jednym zabiegu poczujesz się lekka i zadbana, a po kuracji… sama sprawdź!

BODY DE LUXE – to ekskluzywny zabieg intensywnie ujędrniający i modelujący ciało. Polecany do skóry z rozstępami lub skłonnością do ich powstawania, osłabionej kuracjami odchudzającymi, ciążą bądź wiekiem.